• Stacks Image 82

    Link
Stacks Image 1900
Stacks Image 1613
Fotowoltaika – odbieraj darmową energię,
zyskuj przez lata.

Nie dla rachunków za prąd?
Nie dla kosztów za ogrzewanie?
Zainwestuj w panele fotowoltaiczne
i ciesz się oszczędnością!!!
Stwórz własną elektrownie, zużywaj
energię i ogrzewaj dom za darmo!


Stacks Image 1516
Zobacz jakie to proste..

Krok1: Zadzwoń do nas, odwiedzimy cię.
Krok2: Wybierz zestaw.
Krok3: Nie płać za energię.

Co zrobimy dla Ciebie?

1. Pomożemy dobrać odpowiednią instalację
2. Załatwiamy wszystkie formalności
3. Zamontujemy panele
4. Uziemimy instalacje i zapewnimy gwarancję


Dla dociekliwych

W obecnych czasach z prądu korzysta każdy z nas. Urządzenia elektryczne stały się dla nas czymś w rodzaju tlenu. Nie wyobrażamy sobie dnia bez telewizora, komputera, telefonu. Za czym idzie wysoki rachunek za prąd do elektrowni. Ale czy możemy się jakoś pozbyć wysokich rachunków za energię elektryczną? Odnawialne źródła energii i możliwości jakie daje nam FOTOWOLTAIKA pomogą nam rozwiązać problem. Inwestując w instalację masz pewność zwrotu inwestycji i pracę urządzeń przez lata co zapewnia 25 letnia gwarancja producentów paneli.

Przykład:

*Rodzina 2+2 wydaje rocznie około 2400 na prąd oraz 5000 zł na ogrzewanie. Za 5 lat funkcjonowania rodziny (nie biorąc pod uwagę inflacji i ewentualnych wymian źródeł ogrzewania) rodzina wyda 37000 zł. Badając rachunki za prąd i ogrzewanie, obliczając średnie zużycie energii elektrycznej i cieplnej jesteśmy w stanie zainstalować instalacje 8-10kw co oczywiście w przypadku niedoboru możemy w przyszłości rozszerzyć o więcej. Koszt inwestycji będzie na podobnej wysokości a po 5 latach oszczędzamy 7000 rocznie!

Warto inwestować w odnawialne źródła energii. Róbmy to. Dbajmy o środowisko, samych siebie i własną kieszeń! Współpracujemy równiez z firmą TS Energy